Haber

Erdoğan: İnşallah seçimleri kazandıktan sonra kabinede yeni isimler atayacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 Mayıs seçimlerine günler kala AK Parti grup toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“BU ÇATI ALTINDA HERKESİN HİZMETİNE İHTİYACIMIZ VAR”

Seçimlerin ardından kabinede yeni isimlerin atanacağını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu ifadeleri kullandı; “Bu bir bayrak yarışıdır. Aday listesinde adı ne olursa olsun tüm arkadaşlarımızla farklı zeminlerde omuz omuza mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu çatı altında eğilmeden, yolumuzu kaybetmeden herkesin hizmetine ihtiyacımız var. Bu seçimde de benzer durumlar, benzer değişiklikler olur, işte bakanlarımız, bugüne kadar, Kabine 14 Mayıs’tan sonra TBMM’de hizmetlerine devam edecekler.

“3 DÖNEM KURALI NEDENİYLE LİSTELERİMİZDE YENİ İSİMLER OLACAK”

Kabineye yeni isimler atayacağız. Aday listemizi 9 Nisan’da sunacağız. Üç dönem kuralı nedeniyle aday listelerimizde yeni isimler yer alacaktır. Biz sandıkta kendimize güvenerek, kendimiz ve çocuklarımız için Türkiye Asrını inşa etmenin peşindeyiz. Yarının yeni Türkiye’sinin mutlu destanını birlikte yazacağız.

“BU DÖNEME YÜKSELİŞ DÖNEMİ İSİMLİDİR”

Bu dönemin adı yaygın dönemdir. Ülkemize daha fazlasını kazandıracak birçok hizmetimiz var. Hala gitmemiz gereken uzun bir yol var. 21 yılda olduğu gibi bunu da hep birlikte başaracağız. Hileleriyle bizi engellemeye çalışanlara, yine öfkelenen bölücü ve FETÖcü alçaklara kısacası bu kutlu yürüyüşü tuzaklarıyla, oyunlarıyla durdurabileceğini sanan herkese bir kez daha göstereceğiz.”

bozdoganajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu