Haber

Son Dakika Haberi: İYİ Parti yerel seçimlerde 81 ilde kendi adaylarını çıkarmaya karar verdi

UYGUN Partisi Genel Yönetim Kurulu (GİK) toplantısı devam ederken Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Zorlu, YETERLİ Partisi’nin 2024 yerel seçimlerinde 81 ilde kendi adayını çıkaracağını belirtti.

81 İLDE KENDİ ADAYLARINI BELİRTECEKLER

Parti binasında basın mensuplarına seslenen Zorlu, “31 Mart 2024’te yapılacak seçimlerde, her seçimde kamuoyuyla bir araya gelerek partimizin 81 il ve ilçede kendi adaylarının belirlenmesi kararlaştırıldı ve partimizin adaylarının belirlenmesi kararlaştırıldı. Bu süreçte parti başkanlık konseyi yetkilendirildi. Bu karar, canlandırmayı hedeflediğimiz siyaset açısından hayırlıdır.” Keşke olsaydı.” dedi.

“MERKEZ OYUNLA KARAR ALINDI”

“Bahsettiğiniz kişilerden ve tartışmalardan bağımsız olarak aday tartışması sorununu ele alıyoruz.” Zorlu, “Birkaç arkadaşımızın farklı görüşleri vardı. Kararın oy çokluğuyla alındığını söyleyebiliriz. Kendi adaylarımızı belirleyerek toplumu karşısına aldığımız kıskaç siyaseti sona erecek. GİK bizim nihai kararımızdır. Genel liderimiz bu konularda asla GİK’in görüşünü almadan hareket etmez.” sözlerini kullandı.

akcadagajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu