Yaşam

‘The Continental’ Serisinden John Wick Öncesi İlk Fragman Geldi!

Dünyaca ünlü sinema dizisi John Wick’in son bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve dizi sona erdi. Dizinin en önemli detaylarından biri olan New York Continental ve otelin işletmecisi Winston hakkında bir spin-off planların ortasındayken, John Wick spin-off’u için ‘The’ adlı ilk fragman yayınlandı. Continental’ geldi.

Tüm dünyada oldukça sevilen bir dizi olan John Wick, geçtiğimiz günlerde 4. filmiyle vizyona girdi ve unutulmaz bir finalle izleyiciye veda etti.

John Wick evreninin en sevilen karakterlerinden biri olan Winston’a ve yönetmenliğini sürdürdüğü New York Continental’e dizinin bitmesiyle veda ederken, üzerine odaklanacağı bir spin-off dizisinin haberini aldık. Winston’ın gençliği!

John Wick serisinden 40 yıl önce geçen The Continental, 1970’lerin New York’unda genç bir otel işletmecisi olan Winston’a odaklanacak.

Mel Gibson, Hubert Point-Du Jour, Jessica Allain, Mishel Prada, Nhung Kate, Ben Robson, Peter Greene, Jeremy Bobb, Ray McKinnon, Adam Shapiro, Mark Musashi, Marina Mazepa gibi isimlerin yer aldığı 3 bölümlük diziden Katie McGrath oyuncu kadrosunda. Peacock haber beklerken The Continental’in ilk fragmanını yayınladı.

The Continental’in fragmanını buraya bırakalım:

Her biri 90 dakikalık üç bölümden oluşacak dizinin Eylül ayında yayınlanması beklenirken, John Wick spin-off dizisinin fragmanı sosyal medyada büyük ilgi topladı.

İşte The Continental’den ilk yansımalar:

?

?

?

?

Continental’i nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu